Chcesz mieć dobrze dopasowane oprawki? Nie kupuj okularów online!

Korzyści z zakupu okularów w salonie optycznym w pobliżu Ciebie

Rozumiemy to, zakupy online stały się podstawą w naszym życiu. Nawet jeśli nadal wylegujesz się w piżamie, możesz przeglądać produkty na ekranie, dokonać wyboru i wybrać opcję zapłaty. Pozostaje tylko czekać na przesyłkę. Jednak ten proces nie działa bezproblemowo w przypadku wszystkich zakupów! W szczególności okulary są jednym z elementów, które lepiej kupić w salonie optycznym w pobliżu.

Zanim podniesiesz brwi w sceptycyzmie nad tym faktem, przejrzyjmy ryzyko związane z zakupem designerskich oprawek ze strony internetowej - zamiast u pomocnego, wykwalifikowanego optyka.

Wszystkie okulary nie pasują na wszystkich ludzi

Kiedy wybierasz oprawki od sprzedawcy internetowego, prawdopodobnie masz możliwość przesłania swojego zdjęcia w celu "przymierzenia" okularów. Proces ten ma jednak pewne ograniczenia - będziesz mógł zobaczyć, jak okulary wyglądają na Twojej twarzy, ale nie będziesz w stanie poczuć, jak pasują. Czy okulary dobrze leżą na nosie, czy może się zsuwają? Czy zauszniki wygodnie leżą za uszami, czy może szczypią?

Jedynym sposobem, aby ocenić dopasowanie okularów jest założenie ich na twarz. W naszym centrum okulistycznym nasz przyjazny optyk sprawdzi, czy okulary prawidłowo leżą na Twojej twarzy i czy zapewniają wyraźne widzenie. Pamiętaj, że źle dopasowane okulary mogą nie tylko zaszkodzić Twojej głowie, ale także zamazać Twój wzrok!

Jakość, na której możesz polegać

Jako zaufany salon optyczny w Twojej okolicy, inwestujemy czas i energię w dostarczanie wyłącznie wysokiej jakości oprawek, na których możesz polegać. Nasze okulary są ręcznie wybierane spośród marek projektantów, które znasz i kochasz, charakteryzują się najlepszą konstrukcją, modnym stylem i długotrwałym użytkowaniem. Podczas zakupów online nigdy nie znajdziesz takiej dbałości o szczegóły i jakość. Ponadto, używamy najwyższej jakości optyki i precyzyjnej inżynierii, aby zapewnić, że Twoje soczewki idealnie pasują do oprawek, dając najostrzejsze widzenie. Co dobrego dają okulary, które nie wytrzymują codziennego noszenia, lub co gorsza, nie zapewniają ostrego widzenia?

Badanie wzroku jest istotną częścią zakupu okularów

Wybierając kształt oprawek, należy wziąć pod uwagę swoją receptę na wzrok. Jeśli potrzebujesz soczewek dwu- lub wieloogniskowych, minimalny rozmiar jest zazwyczaj wymagany, aby upewnić się, że soczewki są zgodne z Twoim PD (odległość źrenic). Jeśli Twoje PD jest nieprawidłowe, optyka nie będzie działać. Jedynym sposobem na potwierdzenie, że Twoje okulary zapewniają wyraźne widzenie, jest przeprowadzenie przez naszego optyka dokładnego badania wzroku.

Twój optyk wyjaśni Ci, jakie masz opcje soczewek

Nawet jeśli wybrałeś już wymarzone designerskie oprawki, czy wiesz, jakich soczewek potrzebujesz? Ważnymi czynnikami są Twoja codzienna aktywność, zawód i hobby. W zależności od tego, co robisz każdego dnia, nasz personel optyczny zaleci różne sposoby obróbki i powlekania soczewek. Na przykład, użytkownicy komputerów mogą skorzystać z ochrony przed światłem niebieskim, soczewki fotochromowe mogą być idealne dla osób, które stale przemieszczają się między wnętrzem a otoczeniem, a odporne na uderzenia tworzywa sztuczne są dobrym wyborem, jeśli jesteś aktywny fizycznie. Zamawiając soczewki w centrum optycznym w Twojej okolicy, eliminujesz konieczność zastanawiania się, jakie elementy wyposażyć w soczewki.

Troszczymy się o Ciebie! Sprzedawcy internetowi troszczą się o sprzedaż

Kiedy wchodzisz na stronę internetową, aby kupić tanie podróbki lub drogie designerskie oprawki, nie masz dostępu do spersonalizowanej pomocy. W przeciwieństwie do tego, nasz przyjazny optyk pomoże Ci od momentu wejścia do naszego salonu optycznego! Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, pozostajemy wierni naszym produktom. Jesteśmy dostępni, aby pomóc lub dokonać zmian w Twoich oprawkach, w razie potrzeby.

Autor

Bartosz Fiołek

Projektant soczewek progresywnych - Łódź.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 563-569-168

E-mail: kontakt@pc-max.pl

ul. Wiejska 45 ,
36-895 Kraków

Partnerem serwisu jest hurtownia optyczna AVM Lens, dystrybutor wysokiej jakości okularów do komputera oraz soczewek kontaktowych.