Czy leczenie migreny kosztuje cię krocie?

Migrena jest chorobą niezwykle powszechną - w samych Stanach Zjednoczonych cierpi na nią 38 milionów osób.

Osoby cierpiące na migrenę często opuszczają pracę z powodu ataków migreny. Może to w znacznym stopniu wpłynąć na wysokość zarobków uzyskiwanych w ciągu roku, a także na reputację pracodawcy i możliwości awansu.

Utrata produktywności jest kolejnym zmartwieniem dla każdego, kto doświadcza migreny. Dla niektórych migrena występuje rzadko, dla innych może być raczej normalnym i uporczywym zjawiskiem.

Przy tak szerokim zakresie doświadczeń, istnieje wiele możliwości.

Osoby cierpiące na migrenę wydają dużo pieniędzy, aby poczuć ulgę. Dodatkowe fundusze przeznaczane są także na próby zapobiegania przyszłym atakom migreny.

Istnieje szereg metod leczenia migreny, w tym leki, specyficzne schematy żywieniowe, terapie i okłady rozgrzewające, by wymienić tylko kilka z nich.

Rocznie w Stanach Zjednoczonych na leki na migrenę wydaje się 78 miliardów dolarów. Koszt leków (zwłaszcza bez ubezpieczenia) jest często uwzględniany w miesięcznym planie budżetowym - od leków dostępnych bez recepty po zwykłe, codzienne środki zapobiegawcze.

Każda osoba cierpiąca na migrenę wydaje rocznie średnio dwa tysiące dolarów na zakupy związane z migreną. Obejmuje to leki stosowane w leczeniu migreny w momencie jej wystąpienia, a także techniki zapobiegania atakom migreny w przyszłości.

Migrena jest drugą główną przyczyną niepełnosprawności na świecie, więc odpowiednie narzędzia zapobiegawcze mogą mieć ogromny wpływ na doświadczenie migreny.

Soczewki BluTech mogą zredukować lub wyeliminować epizody migreny. Dzięki unikalnej technologii blokowania światła niebieskiego, osoby cierpiące na migrenę mogą doświadczać mniej ataków migreny.

Przy tak dużej ilości czasu spędzanego w pomieszczeniach i przed ekranami cyfrowymi, jest to bardzo ważny moment na zastosowanie technologii blokującej niebieskie światło. Wiemy, jak ważna jest ochrona przed promieniami słonecznymi i narażeniem na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Równie istotna jest ochrona przed potencjalnie szkodliwym światłem niebieskim.

Niewiarygodnym sposobem na obniżenie kosztów leczenia migreny jest zapobieganie migrenie w pierwszej kolejności.

Konsekwentne i regularne stosowanie soczewek blokujących światło niebieskie, za każdym razem, gdy jesteś narażony na działanie światła niebieskiego, może mieć ogromny wpływ nie tylko na liczbę epizodów migreny, ale także na ilość pieniędzy, które wydasz na leczenie migreny w przyszłości.

Znajdź BluTech w pobliżu

Autor

Dominika Nowak

Optyk- Kraków.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 563-569-168

E-mail: kontakt@pc-max.pl

ul. Wiejska 45 ,
36-895 Kraków

Partnerem serwisu jest hurtownia optyczna AVM Lens, dystrybutor wysokiej jakości okularów do komputera oraz soczewek kontaktowych.