Jak zacząć rozmowę o migrenie

Na okulistach spoczywa wielka odpowiedzialność wobec swoich pacjentów.

Cały czas słyszy się o coraz częstszym korzystaniu z ekranów przez pacjentów w różnym wieku. Od długich godzin pracy po korzystanie z ekranów w szkołach i środkach transportu publicznego - ludzie są narażeni na działanie światła niebieskiego w stopniu większym niż kiedykolwiek wcześniej.

Chcesz mieć pewność, że Twoi pacjenci mają zapewniony jak największy komfort. Skąd jednak można mieć pewność, że technologia blokowania światła niebieskiego jest dla nich odpowiednia?

Krok 1 to zadanie dwóch prostych pytań.

# 1. "Czy cierpisz na epizody migreny?"

# 2. "Czy cierpisz na nadwrażliwość na światło?".

Dodanie tych pytań do regularnej oceny może być niezwykle cenne dla określenia właściwego sposobu postępowania z pacjentem.

Czy wiesz, że w 1 na 4 gospodarstwa domowe jeden z członków rodziny odpowie "tak" na pytanie o cierpienie?

To 25% rodzin, którym służysz, a które mogą natychmiast potrzebować takiej technologii.

Twoim następnym krokiem jest przedstawienie rozwiązania BluTech Lens blokującego światło niebieskie.

Soczewki te oferują najbardziej przejrzystą ochronę przed niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia cyfrowe i sztuczne światło bez zniekształcania kolorów.

Dodatkowo, soczewki BluTech Lens filtrują szkodliwe długości fal, które są znane jako związane z cyfrowym zmęczeniem oczu, bólami głowy i bezsennością.

Możesz ich zapewnić, że opatentowana technologia zastosowana w soczewkach nie jest powłoką, która może się łatwo zdrapać lub zużyć z upływem czasu.

Dostarczając takich informacji, aktywnie pomożesz swoim pacjentom rozwiązać problem migreny, chroniąc jednocześnie ich oczy i radość życia.

Co z tego wynika dla Ciebie?

Zauważysz natychmiastowy wzrost utrzymania pacjentów i rentowności swojej praktyki.

Pacjenci, którzy czują się zaopiekowani i mają rozwiązane główne problemy związane z bólem, na pewno wrócą i będą o nich opowiadać!

Znajdź BluTech w pobliżu

Autor

Aneta Guni

Okulista z wieloletnim doświadczeniem - Warszawa.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 563-569-168

E-mail: kontakt@pc-max.pl

ul. Wiejska 45 ,
36-895 Kraków

Partnerem serwisu jest hurtownia optyczna AVM Lens, dystrybutor wysokiej jakości okularów do komputera oraz soczewek kontaktowych.