Różnorodne zastosowania soczewek BluTech

Soczewki BluTech są używane przez ludzi, którzy chcą chronić swoje oczy przed wpatrywaniem się w ekrany komputerów i telefonów.

Oto kilka zastosowań soczewek BluTech.

Migrena

Soczewki BluTech Lenses mogą pomóc zredukować objawy migreny.

Ponieważ migrena jest niezwykle powszechnym doświadczeniem, nic dziwnego, że ludzie szukają rozwiązań dla tego problemu. Przy aktywnym stosowaniu soczewek, osoby cierpiące na migrenę mogą doświadczyć zmniejszenia liczby ataków, ulgi w bólach głowy i zmęczenia oczu związanego z działaniem światła.

Zminimalizuj stres związany z możliwymi atakami migreny nosząc soczewki BluTech za każdym razem, gdy jesteś narażony na działanie światła.

Sen

Soczewki BluTech zwiększają poziom melatoniny w nocy. Może to pomóc Ci szybciej zasnąć.

Dodatkowo może to pomóc Ci w utrzymaniu dłuższego snu poprzez zmniejszenie ilości przebudzeń w ciągu nocy.

Ponieważ melatonina jest produkowana po zachodzie słońca, ważne jest aby pamiętać o rutynie nocnej. W epoce cyfrowej, w której często korzystamy z urządzeń, telewizorów i sztucznego oświetlenia, nasz mózg może otrzymać informację, że nie nadszedł jeszcze czas na produkcję melatoniny.

Prowadzi to często do przyjmowania suplementów wspomagających sen lub leków ułatwiających zasypianie i utrzymanie snu.

Stosując soczewki BluTech Lenses co najmniej trzy godziny przed snem możesz obudzić się wypoczęty i odświeżony.

Zmęczenie

Chroń swoje oczy przed niebieskim światłem emitowanym przez ekrany i oświetlenie LED za pomocą soczewek BluTech Lenses. Pomoże to zredukować objawy cyfrowego zmęczenia oczu i znużenia.

Jeśli każdego dnia spędzasz czas przy komputerze, być może doświadczyłeś już bolesnych skutków cyfrowego zmęczenia oczu. Może to mieć wpływ na Twoją wydajność w pracy, prowadzenie samochodu i sen.

Noś soczewki BluTech Lenses codziennie, aby chronić oczy podczas przebywania w pomieszczeniach. Jest to szczególnie ważne podczas pracy przy sztucznym oświetleniu oraz podczas korzystania z urządzeń cyfrowych.

Znajdź BluTech w pobliżu

Autor

Aneta Guni

Okulista z wieloletnim doświadczeniem - Warszawa.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 563-569-168

E-mail: kontakt@pc-max.pl

ul. Wiejska 45 ,
36-895 Kraków

Partnerem serwisu jest hurtownia optyczna AVM Lens, dystrybutor wysokiej jakości okularów do komputera oraz soczewek kontaktowych.